św. Patryk w Spencerze

26 Lut św. Patryk w Spencerze

Zapraszamy serdecznie do świętowania wspólnie z nami dzień św. Patryka. To irlandzkie święto narodowe. To dzień wolny od pracy w Irlandii Północnej, Nowej Funlandii i Labradorze oraz na Monserrat. Najważniejszą tradycją jest noszenie ubrań w kolorze zielonym – zielony to narodowy kolor Irlandii, nawiązujący do trawiastego krajobrazu wyspy i koniczynki, przypisywanej świętemu Patrykowi. Jednak nie należy zapomnieć o innej, równie ważnej – piciu whiskey – obowiązkową szklankę zwie się „dzbanem Patryka”.

17 marca zapraszamy do iście irlandzkiego, patrykowego dnia. Wieczór i świętowanie umili nam Donegal Band – zespół grający muzykę irlandzką. Będą zabawy oraz konkursy z nagrodami.
ostatnim razem, gdy zawitali do nas Donegalowie, bawiliśmy się tak -> https://www.facebook.com/video.php?v=943641225670549&set=vb.192110124157000&type=2&theater

Dodatkowo tego dnia zapraszamy na degustację irlandzkiej whiskey Tullamore Dew, a irlandzkie hostessy zaproszą do zrobienia sobie zdjęć Polaroidem wraz z specjalnymi patrykowymi gadżetami.

Koncert rozpocznie się o godz. 20:30
Jak to zawsze bywa, wstęp wolny.

Zapraszamy do rezerwacji miejsc pod numerem 32 251 54 73 lub mailowo: spencer@spencerpub.pl