Wesele

 

Jeśli szukasz miejsca na swoje wesele, gdzie elementem obowiązkowym są niezobowiązująca atmosfera, świetne menu, dobra muzyka i organizatorzy, który są w stanie sprostać prawie każdemy wyzwaniu… to dobrze trafiłeś i już nigdzie nie szukaj. Spencer Pub zaprasza do szalonej zabawy weselnej w swoich skromnych progach.

 

Zapraszamy do kontaktu wszystkie zainterosawne przyszłe małżeństwa, które myślą o fajnym, luźnym przyjęciu weselnym, który łączy cechy wystawnego przyjęcia z pubową zabawą. Naszymi atutami są:

 

  • Marcin Dąbrowski – szef kuchni, w Spencerze od 16 lat – przygotuje wszystko na co Państwo macie ochotę oraz Kinga, która dotrzymuje mu kroku od ładnych paru lat; do tego Jola, która trzyma kuchnię w ryzach – to oni sprawiają, że wszystko, co podajemy jest najlepszej jakości
  • Marian i Kuba – nasi wszechstronni barmani, laureaci wielu prestiżowych konkursów barmańskich; z nimi za barem goście weselni nie będą wylewać za kołnierz!
  • Weronika, Ala, Kasia i dwie Anie, czyli nasze superkelnerki – wszystkie o bardzo przyjaznym usposobieniu, z uśmiechem od ucha do ucha, szybkie i bezszelestne, czyli marzenie każdego managera!
  • świetna muzyka przygotowywana przez nasz DJski duet Jacków, który jest nabieżąco z najnowszymi hitami, jak również niezmiernie otwarty na propozycje i sugestie pary młodej
  • atmosfera pubu – u nas nie ma mowy o sztywnym zachowaniu, przecież to pub!

 

Atutów mamy wiele, jednak nie ma co pisać, mimo iż papier cierpliwy, zdecydowanie lepiej do nas przyjść i przekonać się osobiście.

W razie potrzeby, zapraszamy też do kontaktu mailowego (spencer@spencerpub.pl) lub telefonicznego: 501 559 504