Walentynki

23 Sty Walentynki

Kochamy dobrą kuchnię, więc nie ma lepszego momentu na wyrażenie swej miłości do gotowania niż święto zakochanych. W tym roku zapraszamy Państwa na podwójne świętowanie 🙂

Po pierwsze, zapraszamy do świętowania w dwa dni: 14 lutego, czyli w samo święto i w piątek, 17 lutego.

Po drugie: zapraszamy do dwóch miejsc: do Spencer Pubu i do Spencer Bistro, które mieści się w budynku Filharmonii Śląskiej, na ulicy Sokolskiej 2 (V piętro)

Po trzecie: skoro dwa miejsca, to i dwa specjalnie przygotowane dla Państwa menu.

Szczególy kulinarne zdradzimy już wkrótce, a tymczasem możemy z wielką radością zaprosić na koncert walentynkowy, który odbędzie się w piątek, 17 lutego w Spencer Pubie. Zagra bardzo lubiany i niezwykle utelanetnowany duet w osobach: Ludwika Konopko i Huberta Szczęsnego.

Ludwik Konopko przyjechał do Polski z rodzinnego Lwowa w 1991 r. Jest twórcą zespołów Cocotier i Acoustic Travel Band, z którymi nagrał kilka płyt. Przygoda z Cocotier trwała około 15 lat, a zespół grał koncerty w całej Europie. Z kolei z zespołem Acoustic Travel Band, Ludwik ma na koncie występ jako support przed koncertem Ala Di Meoli we Wrocławiu, Ludwik to wyjątkowy gitarzysta, co tym bardziej zadziwia, gdyż jest samoukiem, a jego muzyka oscyluje głównie wokół muzyki gitarowej inspirowanej flamenco, jazzem, folkiem.

Hubert jest wokalistą, gitarzystą, autorem tekstów oraz kompozytorem. Muzyką zajmuje się od 2011, kiedy razem z zespołem Nie Strzelać Do Pianisty zaczął odnosić wiele znaczących sukcesów na arenie międzynarodowej. Wraz z zespołem występował także na wielu znaczących festiwalach bluesowych w Polsce. Hubert pracuje aktualnie nad nowym, solowym projektem muzycznym, jednocześnie koncertując z zespołem.

Koncert rozpocznie się o godz. 20:30
Zapraszamy do rezerwacji miejsc pod numerem (32) 251 54 73
Wstęp wolny!