PUB_SPENCER_49

Spencer – bo tak nazywają nas goście – istnieje na mapie Katowic od 1998 roku, co czyni nas jednym z najstarszych lokali w mieście.

Od początku działalności wykiwintne jedzenie jest naszym największym atutem – dania z polędwicy, czyli steki i tatar to nasz znak firmowy. Nie mniej jednak, szef kuchni – ten sam od początku istnienia Spencera – zadbał o to, by w karcie pojawiły dania dla każdego – przystawki, zupy, dania mięsne, pasty, sałatki i desery.

Drugą specjalnością Spencera jest whisky… i znamy się na niej bardzo dobrze, o czym świadczy choćby nasz bar. Na jego półkach znajdziecie Państwo ponad 100 butelek „wody życia” (tak po gaelicku mówi się na whisky: uisge beatha – woda życia), w tym ponad 60 tych najszlachetniejszych typu single malt. Zapewniamy, że zarówno koneser, jak i każdy, kto chciałby rozpocząć przygodę z whisky, znajdzie u nas coś dla siebie.

Nasi goście ochrzcili nas kiedyś mianem „prawdziwego angielskiego pubu 2000km od Londynu” – aby sprostać temu określeniu, nieprzerwanie od lat serwujemy Guinnessa i śledzimy na naszym dużym ekranie wszelkie wydarzenia sportowe, od piłki nożnej poprzez hockej, a skończywszy na boksie.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin!

Spencer Pub

ul. Wojewódzka 21

40-026 Katowice

pon – czw. 12:00 – 23:00

pt – sb: 14:00 – 01:00

nd. 14:00 – 23:00